Fake Trailers: Wolverine – reż. Darren Arronofsky

3 List

Zaczynamy nowy dział. Po sieci krąży wiele „fan made” trailerów filmów, które dopiero powstają, powstać mają lub nigdy nie powstaną. Będziemy co jakiś czas wyłapywać te co ciekawsze i umieszczać na blogu.  Na pierwszy ogień film, który mógł być bardzo ciekawą propozycją z gatnku historii o superbohaterach, ale niestety nigdy nie powstanie.

Darren Arronofsky, po „Czarnym Łabędziu” miał w planie coś lżejszego kalibru i miał to być odłam historii o mutantach, a konkretnie opowieść o Wolverinie, kreowanym dotąd we wszystkich filmach kinowych przez Hugh Jackmana. I już wszystko było ok, jak niegdyś z „Batmanem: Rok pierwszy”, którego też miał reżyserować Arronofsky. A jednak coś nie zagrało, studio się z reżyserem skłóciło i Arronofsky odszedł. Jak zresztą wcześniej Gavin Hood.

Zastąpi ich James Mangold („3:10 do Yumy”, „Przerwana lekcja muzyki”), a zdjęcia mają ruszyć w Japonii na początku przyszłego roku. Do tego czasu możemy się delektować trailerem zmontowanym przez fana z innych produkcji, nie tylko tych ze świata „X-men”. Enjoy…

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: