Plejlista na koniec weekendu

9 Kwi

Święta, święta i prawie po świętach. To był dobry czas nadrabiania zaległości książkowych (wywiad  rzeka z Passentem i quasi-autobiografia Uli Dudziak), filmowych (świetne „Game change”, o którym na blogu wkrótce czy „Histeria”), serialowych i muzycznych. Tymi ostatnimi podzielę się z Wami.

Kolejny świetny remix Viceroya, w którym hicior końcówki lat 90-tych został przerobiony na idealny soundtrack tej wiosny.

Aaa nie wiem jak, ale znowu odkryłem coś grubo po premierze. Doskonale zmontowany, dynamiczny klip opowiadający barwną, ale prostą historię. Gościnnie Janusz Chabior a w jednej z dwóch głównych ról Agnieszka Żulewska, o której będzie jeszcze bardzo głośno. Tymczasem jeśli kiedyś w TV natraficie na film „W imieniu diabła” inspirowany historią sióstr betanek z Kazimierza Dolnego, zwróćcie uwagę na drugoplanową rolę Agnieszki. Jako jedyna targana wątpliwościami zakonnica kradnie każdą scenę, i mówię to nie tylko z poczucia lokalnego patriotyzmu 😛

Dla tych, do weekend świąteczny spędzili w podróży. Świetne słowa i prościutki, nieoficjalny klip. Ciekawostka: Australijka gra Baby Jane w wystawianym w Sydney „Jerry Springer – Opera”, którego polska wersja podbiła niedawno Wrocław na PPA.

Dla tych co już znają jj nowy kawałek nie będzie zaskoczeniem. Tym zaś, co słyszą ich pierwszy raz polecam jak najszybsze nadrobienie zaległości – zacząć można np. od „Kills” – poprzedniego mixtape’a Szwedów.

Na koniec ciepłe, wiosenne, znajomo brzmiące, ale jednak nadal świeże – Haim. Zespół prowadzony przez 3 siostry (+ 2 panów w tle), które ostatnio zaistniały na festiwalowej mapie USA.

Tyle na dziś. Kolejna porcja zapewne na najbliższy weekend 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: