Nowe single: Christina Aguilera – Your body

2 Paźdź

Christina Aguilera często bywa, dość niesprawiedliwie, wrzucana do jednego wora z Britney Spears. To o tyle niesprawiedliwe, że o ile Britney w całej swej karierze zawsze biegała za trendami o tyle Aguilera potrafiła i chciała eksperymentować. Kiedy Britney nagrywała album z najmodniejszymi producentami i duet z Madonną, Aguilera cofała się do korzeni popu w towarzystwie Lindy Perry i Alicii Keys, kiedy Britney wróciła po załamaniu z modnymi bitami albumem „Blackout”, Aguilera nagrała album retro z przebojami w stylu „Candymana”. No i nie wyobrażam sobie też, by Herbie Hancock, Tony Bennet czy Rolling Stonesi do czegokolwiek kiedykolwiek Britney zaprosili. A Aguilera ze swoimi warunkami wokalnymi współpracowała z nimi wszystkimi.

Po co to wszystko piszę? Ano po to żeby usprawiedliwić swoją guilty pleasure tygodnia czyli nowy singiel Aguilery „Your body”. Syntezatory, bit, refren wołający o pomstę do nieba – wszystko to co ma rasowy anglosaski hit jest tu obecne. Swoją drogą jakoś mnie nie drażni prostota refrenu: „All I wanna do is lift your body/Tonight’s that kind of night/I know you want it” . A jak słyszę podobne rzeczy w wersji polskiej w wykonaniu Mariny, Eweliny Lisowskiej czy Juli, to mam ochotę skoczyć przez okno. No ale nieważne.

Singiel „Your Body” zapowiada album „Lotus”, który ukaże się 17 listopada i który sama artystka porównuje z wydanym dokładnie 10 lat temu  „Stripped” – swoim najbardziej różnorodnym (i do dziś najlepszym) albumem. Ma być i akustycznie i nowocześnie popowo i klasycznie rockowo. Pojawią się też duety z kolegą z „The Voice” Cee-Lo Greenem oraz Sią, a płtyę ma otworzyć kawałek tytułowy oparty na samplach z epickiego „Midnight City” M83. I tylko jak nigdy jej teledyski szczególnie nie wychodziły, tak dalej jej nie wychodzą.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: